Op. Dr. Enver Ferruh İnan

BURUN ESTETİĞİ (RİNOPLASTİ)

BURUN ESTETİĞİ (RİNOPLASTİ)

Rinoplasti, yüzün profilini geliştirmek için burnun yeniden şekillendirildiği cerrahi bir işlemdir. Burun, tam yüzün ortasında konumlandığından ve yüzün en belirleyici özelliği olduğundan, burundaki hafif bir değişiklik bile kişinin görünümünü büyük ölçüde iyileştirebilir. Aynı zamanda, rinoplasti sadece estetik bozuklukların giderilmesi sağlamaz bunun yanında, fonksiyonel yetersizliklerin çözülmesine katkıda bulunur.
Rinoplasti düşünen hastaların en büyük korkusu, ameliyat sonrası doğal olmayan bir buruna sahip olmak ve estetik bir operasyon geçirdiklerinin çevrelerinde kolaylıkla fark edilmesidir. Yüzünüzde ameliyat sonrasında kaşlar gözler çene ve dudaklar gibi diğer bölümlerine uyumlu tasarlanan bir burun ile yapay gözükmeyen ve çekici bir burun elde edilebilir. Yüz özelliklerine iyi uyum sağlayan bir burun, dış görünüşte çok büyük bir değişim yaratır. İnsanlar, görüntünüzün iyileştiğinin farkına varırlar ancak neden olduğunu kolayca anlayamazlar.
Burun boyutunu küçültme ya da büyütme, burun açısını ayarlama, eğrilikleri giderme, burun ucunu yeniden şekillendirme, darbeleri, çökmeleri veya yapısal kusurları düzeltme, nefes ile ilgili problemler konusunda sizlere yardımcı olabilmek için muayenehanemizde sizleri bekliyoruz.

Randevu Al

Yorumlar(1)

Ferhat ÖZDİNASTİ
2022-03-17 20:28:08

Yaklaşık bir sene öncesine kadar nefes bile alamıyordum ve bunun üzerine konya büyükşehir belediye hastahanesi ne gittim ve hocam OP.DR.ENVER FERRUH İNAN'la tanıştım ,ameliyat oldum ve şuanda dünyalar varmış diyecek kadar rahat nefes alıyorum işinin ehli diyebilirim kısacası kolay gelsin

Yorum Yap